PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1220}

Hook

7,2 49 895
ocen
7,2 10 1 49895
6,7 21
ocen krytyków
Hook
powrót do forum filmu Hook

Spielberg rządzi

ocenił(a) film na 8

No słuchajcie pomimo tylu lat oglądało mi się ten fil naprawde bardzo sympatycznie. Aż mi się przypomniały młodzieńcze lata w których ten film i inne stevena były arcydziełami. Bynajmniej dla mnie. Ktoś oczywiście może mieć inne zdanie. Czy pamiętacie indiane johnsa, E.T., szczęki albo, już póżniejsze lata 90, park jurajski? Minęło tyle lat a z uśmiechem wracam do tych filmów. Dlatego z sentymentu daje 8 choć pewnie te ponad 20 lat temu dałbym 11/10

ocenił(a) film na 9
synek567

Dla mnie film jest rewelacyjny. Dziewiątka jak nic. Oczywiście, że Spielberg to klasa sama w sobie, ale moja wysoka ocena dla tego filmu to przede wszystkim: gra aktorska Wiliamsa i Hoffmana (ale głównie Robina), klimat, no i oczywiście dzieciaki !!!

synek567

Zgadzam się:) Na wspomnienie tego filmu łza się kręci w oku:) Niezapomniany Williams będzie żył wiecznie w swoich filmach i wspomnieniach fanów.

ocenił(a) film na 7
synek567

Z pewnością "Hook" 1991 jest lepszy od "Peter pan" 2003 czy wyraźnie lepszy od
Piotruś. Wyprawa do Nibylandii 2015

synek567

Bynajmniej to nie znaczy przynajmniej, sam sobie zaprzeczyłeś geniuszu.

ocenił(a) film na 9
TheBlur

"Bynajmniej dla mnie". No geniusz. Kolego (lub koleżanko) chemas! Załatwiłeś/-aś całą recenzję.

ocenił(a) film na 8
marcind26

"Ta pani tego, pana niszczyła
Przez cztery stacje co najmniej,
Zwłaszcza złośliwie zaś wyszydziła
Użycie słowa "bynajmniej"."

ocenił(a) film na 10
synek567

Bo to jest arcydzielo z wieloma przeslaniami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones