PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37366}

Piotruś Pan

Peter Pan
7,0 18 186
ocen
7,0 10 1 18186
Piotruś Pan
powrót do forum filmu Piotruś Pan

Jaka jest wasza ulubiona scena z filmu?? :D Sądzę, że wielu wymieniłoby tę, w której Piotruś próbuje ożywić Dzwoneczka :)) ale oczywiście to wasz wybór:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
zuuz

:) No racja, scena w której Piotruś próbuje ożywić Dzwoneczka, jest niezła... Ale nie moja ulubiona :P Hmmm... No nie wiem w sumie która, dla mnie to cały film był jak jedna, wielka, niesamowita scena- więc trudno mi wybrać :)

ocenił(a) film na 10
zuuz

o właśnie! to też są moje ulubione sceny :P
uwielbiam ten film
pzdr

ocenił(a) film na 7
zuuz

a ja uwielbiam kiedy wszyscy krzyczą: "Ja też wierzę we wróżki!!! Ja też...ja też...JA TEŻ!!! ":)

ocenił(a) film na 10
alunieek

oh, nie potrafiłabym wybrać! Cały film wzbudza we mnie przyjemne dreszcze. To chyba jedyna produkcja, która tak na mnie działa... z wyjątkiem niektórych kreskówek Disney'a, rzecz jasna ;]. Ta gra aktorska... pejzaże... reżyseria... muzyka... wszystko! To mój ukochany film, napewno pozostanie nim do końca życia.

Pozdrawiam! ;**

alunieek

Wszystkieeeee xDDD
Ale taka którą uwielbiam to ta jak Wendy go całuje..Ach to było cudowne ;**

alunieek

Dla mnie ta scena co są w czarnym zamku i co jest na końcu jak Piotr walczy z hakiem i potem pada na ziemię i całuje go Wendy

alunieek

Mnie się podobały zwłaszcza sceny z Jakubem Hakiem i Piotrusiem, Dzwoneczek niezły, ale Wendy mnie strasznie denerwuje w każdej wersji (zwłaszcza w książce), więc pocałunek akurat nie był dla mnie zbyt miłą sceną. Ale scena ratowania Blaszaneczki faktycznie śliczna :)

ocenił(a) film na 10
alunieek

Najlepsza scena, hmmm. Zdecydowanie pierwsza z udziałem Hooka, kiedy leży na biurku, a potem wydziera się na biednego Smee. Jason jak zwykle cudowny *.*

ocenił(a) film na 10
alunieek

gdzie mozna sciagna film lub obejżec online?

ocenił(a) film na 9
alunieek

Uwielbiam ten film!!!
Wszystko mi się w nim podoba,on jest Super,ale najfajniejszy jest Jeremy;*

mistrzu_13

mnie też się ten film bardzo podobał, jest magiczny ;)
moja ulubiona scena to tak jak na końcu statek "płynie" poprzez chmury *____*

ocenił(a) film na 8
alunieek

Hej! Ja właściwie też nie mam ulubionej sceny. Mi również podobała się scena ożywienia dzwoneczka, a potem jak Wendy pocałowała Piotrusia :) Super film. Miałam nadzieje, że jednak zmienią koniec filmu i Piotruś zostanie z Wendy i skończy się jak każdy Hoolywodzki romans :) Trochę szkoda.

ocenił(a) film na 7
alunieek

Moja ulubiona scena to ta w której występuja syreny i jak Piotruś upada na pokładznie statku, a Wendy go całuje. :)

ocenił(a) film na 9
alunieek

Zdecydowanie pocałunek Wendy i Piotrusia. ;D

ocenił(a) film na 8
alunieek

pobudka Haka : D najlepsze. i wbrew sobie, końcówka jak już spadał do krokodyla : P ale i tak powróci, z tego co pamiętam, żył w brzuchu aligatora a potme sie z niego wydostał

ocenił(a) film na 7
alunieek

Moja ulubiona scena to ta, w której Piotruś i Wendy przyglądają się tańczącym wróżką, a później sami unoszą się w powietrze i tańczą. W tle przecudna muzyka.!

WoodyAlien

Jak Wendy całuje Piotrusia i jak tańczą :)

ocenił(a) film na 8
BlueLips

O tak !
uwielbiam tą scene jak razem tańczą.
I ta muzyka.
Magia !

alunieek

owszem, i do tego jeszcze moment, kiedy Piotruś upada, a Wendy go całuje.

ocenił(a) film na 10
alunieek

moja ulubiona scena to jak na początku Piotruś przychodzi do pokoju Wandzi i najpierw jest przemądrzały a potem mówi jej że jedna dziewczyna warta stu chłopców. Jeszcze lubie jak Piotruś walczy z Hookiem a potem spada i Wanda sie wyrywa i mówi że ten pocałunek jest i na zawsze bdzie jego a on leci do góry. Jejku ten film jest taki słodki . Tylko szkoda że pod koniec Wendy wraca do domu. Lepiej bybylo gdyby została w Nibylandii. I fajne jest jescze jak Kruszynka znajduje mame .

ocenił(a) film na 9
Karolina02_2

Ja to bym wolała, że Piotruś wrócił z nią do Londynu, do domu. Gdzie mogliby razem dorosnąć.

ocenił(a) film na 10
alunieek

Gdy Wendy go całuje, a Piotruś odzyskuje chęć do życia. Tak ogólnie to cały film mi się podobał naprawdę przepiękny.

ocenił(a) film na 10
alunieek

Moja ulubiona scena to ta gdy Piotrus sypie Wendy magicznym pylkiem. Skrada sie z drugiej strony i zdmuchuje go z dloni jak pocalunek;]

ocenił(a) film na 9
Mojazebrajaniu

tak, też przepiękna scena, ogolnie relacja Wendy i Piotrusia w każdej minucie była cudowna.

alunieek

Ja tam ubóstwiam scenę, gdzie jest pocałunek,taniec wśród wróżek "fairy dance", kiedy próbuje odzyskać Dzwoneczka i kiedy sypie pyłkiem Wendy:) Oraz ich lot do Nibylandii,jak się trzymają za ręce:D I lubię scenę z Syrenami oraz przed zamkiem. :) Duzo tego O i jeszcze ich pożegnanie:) Smutne,ale piękne:)

ocenił(a) film na 10
alunieek

Gdy pod koniec Piotruś mówi do Wendy, że nigdy o niej nie zapomni:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones