Brie Larson

Brianne Sidonie Desaulniers

7,5
28 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brie Larson

Rok 2015 to jej rok.... może Oscar też się znajdzie?

Unibet_78

Złotego Globa już ma :P

filmowy_laufer

Film widziałem.... należy jej się ten Oscar jak nikomu w tym roku. Wiem, że jest Lawrence, ale kurcze.... Brie pokazała taki poziom, że hej.

Unibet_78

Nie wypowiem się, bo obydwóch filmów nie widziałem.

filmowy_laufer

obstawiam w tym roku Brie i Leonarda.... rzadko kiedy Globe za rolę w komedii lub musicalu przekłada się na Oscara. A drugi plan dla Kate w ogóle mnie nie dziwi.

Unibet_78

Gdybym miał tak obstawiać bez oglądania, to myślę, że to będzie Leo, JLaw, Stallone i Kate ;)

filmowy_laufer

Bez oglądania obstawiam Leo, Brie, Stallone i Kate. Brie otrzymała masę nagród już za tą rolę, JLaw otrzymała zaledwie 2. Podobno...

Unibet_78

Dobra, moze poczekajmy chociaż na nominacje, bo może jej nawet nie nominują ;p

filmowy_laufer

Oczywiście, że ją nominują. Ale czekaj, że kogo? Brie czy Jen?

Unibet_78

Chodziło mi o Brie. Trochę niejasno to napisałem :P

filmowy_laufer

Ma nominację!!! A jednak!!

Unibet_78

Skąd wiesz? Przecież nominacje maja byc chyba 16 :P

filmowy_laufer

O kurde pomyliłem sie! :D

filmowy_laufer

HA!!!!! Nie znam Cię, ale już Cię lubię :D

Unibet_78

Heh :D

Unibet_78

A mnie właśnie nagroda dla Winslet zaskoczyła chyba bardziej niż Złoty Glob dla GaGi. Obstawiałem że nagrodzą Jennifer Jason Leigh. Tak czy siak, ten Złoty Glob to raczej nagroda pocieszenia, ponieważ Akademia zakwalifikowała role Rooney Mary i Alicii Vikander jako drugoplanowe i jestem pewien że to któraś z nich wyjdzie z Gali ze statuetką. Obstawiam że będzie to Mara.

MikeyS

Przynajmniej mamy choć jeden wyścig o Oscara aktorskiego, każda z 3 ma szanse wygrać, gdy pozostałe aktorskie Oscary w zasadzie są już rozdane.

Unibet_78

Rzeczywiście Brie była świetna :)

Unibet_78

i jest ;)

Unibet_78

I masz proroku

roman_zabawa

Pozamiatała ;) Ja się bardzo cieszę, rola fenomenalna, sam pomysł na scenariusz wręcz z kosmosu a taki... brak słów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones