Jeremy Sumpter

Jeremy Robert Myron Sumpter

7,3
1 321 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Sumpter

Gdy szukałam zdjęć Jeremy'ego w internecie, trafiłam na blog poświęcony właśnie jemu...
Przeczytałam tam ciekawą rzecz...
Ponoć Jeremy ma 185 cm wzrostu!
Nie chce mi się w to wierzyć, bo moi kumple rok starsi mają najwyżej 175 cm wzrostu...
Może w Ameryce ich lepiej karmią...
Jeśli to prawda, że Jeremy jest taki wyskoki, to jest wyższy ode mnie o jakieś 20 cm!!
Załamka...

_DeJkA_

Ja mam 16 lat i też mam 1.75 ale moj kolega z klasy co ma tylse samo lat ma 1,92 więc nie wiem :]

Szajba

ja mam 16 lat i mam 178 za to moj kolega ma 13 i 192.. hehe ;p

_DeJkA_

ja nie moge dlaczego zalamka??! dlatego ze jest 20 cm wyzszy?? to chyba lepiej ze nie jest odwrotnie:)ile Ty masz lat ze Twoi kumple rok starsi maja najwyzej 175?? w sumie to w roznym tempie ludzie rosna... on jest wysoki ale bez przesady sa jeszce duuuuzo wyzsi od niego a czasem nawet wyzszi i mlodsi...

użytkownik usunięty
_DeJkA_

wedlug mnie to nie jest dziwne moj kolega ma 13 lat i 180 cm wzrostu wiec to nie jest dla mnie nic niezwyklego...

_DeJkA_

Oczywiscie nie widze nic straszbego w tym ze jest taki wysoki wręcz przeciwnie:D I tak jak reszta mowi on jest raczej normalnego wzrostu rosną wyżsi, uwierz mi:D

_DeJkA_

Wyszlam teraz z podstawowki bylam w klasie plywackiej... ale byla tez klasa siatkarska a tam chlopacy mieli najwyzszy mial 1.85 wlasnie a to jest 6 klasa dopiero sama mam 170

_DeJkA_

matko, masz problem. mój kolega w wieku 13 lat miał ponad 190 cm. i co? to jest uwarunkowane genetycznie i nie zależy od jedzenia.

Headey

:D Jasne, to nawet fajnie, że jest wysoki.
Dla mnie zawsze to pocieszenie, bo sama mam 180... nawet ponad, więc gdy napotykam sie na wysokiego fajnego aktora od razu kamień spada z serca... Chociaż to i tak nie ma znaczenia :P.

_DeJkA_

mój starszy brat jest w jego wieku i ma 196 cm wzrostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones