Paloma Faith

Paloma Faith Blomfield

6,7
287 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paloma Faith

Gdy zobaczyłam w Parnassusie postać Sally, od razu wiedziałam, że skądś znam tą twarz, aż nie mogłam uwierzyć, gdy na filmwebie sprawdziłam, że to Paloma Faith, znana brytyjska piosenkarka! Wszystko przez te czarne, proste włosy! Swoją drogą takie same miała w Dziewczynach z St.Trinan i tam także jej nie poznałam...

Swoją drogą, czy mógłby ktoś dodać jej zdjęcie do profilu? Ja niestety nie potrafię...

Joanna_Petarda

Dodanie zdjęcia również przekroczyło moje możliwości:)Ja także nie poznałam jej w St Trinian's przed chwilą przeżyłam szok że jedna z moich ulubionych piosenkarek grała jedną z moich najukochańszych postaci w tym filmie!

Joanna_Petarda

To dokładnie tak jak ja. Nie mogłam uwierzyć uwierzyć! Kocham jej twarz, nie mówiąc już o muzyce.

Joanna_Petarda

Ok, widzę, że nie byłam jedyna :D Też od razu skojarzyłam postać Sally, ale myślałam, ze coś mi się pomyliło, a tu taki psikus!

Joanna_Petarda

Na temat aktorstwa nie napiszę ani słowa, bo z jej udziałem widziałem jedynie 'Parnassusa'. W planach mam 'Lęk', no i może kiedyś sięgnę po 'Dziewczyny z St. Trinian' o którym to filmie tak się tu rozpisujecie. Za to muzycznie jak najbardziej do mnie trafia. Podoba mi się zarówno jej barwa głosu jak i większość kompozycji. 'Do You Want the Truth or Something Beautiful?' to moim zdaniem najlepsza popowo - soulowa płyta 2009r. Niestety jej nowy krążek trochę mnie rozczarował, bo oczekiwałem czegoś utrzymanego w klimatach jej pierwszego wydawnictwa. Pozdrawiam.

Joanna_Petarda

Tak dawno oglądałam Parnasausa, że zapomniałam o występie Palomy. Piosenkarką jest fantastyczną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones